Strona główna Parafia Duszpasterstwo PPK na Jasną Górę (Grupa Mogilska 26) Piesza pielgrzymka na Jasną Górę
Piesza pielgrzymka na Jasną Górę
W naszych wspomnieniach pozostała już ubiegłoroczna 38. Piesza Pielgrzymka. Obecnie przygotowujemy się do 39. Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę we Wspólnocie IV Nowohuckiej.

W imieniu swoim i moich Współbraci już dziś serdecznie zapraszam do wyruszenia razem z nami na pielgrzymi szlak w dniach od 6 do 11 sierpnia 2019 roku w Grupie Mogilskiej nr 26. W tym roku pielgrzymujemy pod hasłem "W mocy Bożego Ducha".

Grupę nr 26 - Mogilską prowadzą od początku jej istnienia ojcowie Cystersi z opactwa w Krakowie-Mogile. Na trasie pielgrzymki wspólnie modlimy się, śpiewamy i cieszymy się z tego, że jesteśmy razem - jak w rodzinie. Na wspólną wędrówkę zapraszam wszystkich chętnych: zarówno całe rodziny, jak i pojedynczych pielgrzymów; młodzież uczącą się, studiującą i dorosłych. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę rodziców i opiekę. Szczegółowe informacje o zapisach są dostępne na naszej stronie internetowej. Poznaj historię naszej Grupy nr 26. Przejdź na stronę Grupy Mogilskiej.

 

o. Maciej Majdak OCist - przewodnik grupy mogilskiej

 

 

Kilka bieżących informacji:

Zapisy do Grupy Mogilskiej nr 26 prowadzone są od 1 do 27 lipca w kancelarii parafialnej w godzinach jej urzędowania: poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki 9.00-12.00 i 16.00-18.00. W środy i w pierwszy piątek lipca kancelaria jest nieczynna.

 

Zapisy od 29 lipca do 5 sierpnia w Bazie Wspólnoty IV Nowohuckiej (ul. Obrońców Krzyża 1, przy Arce Pana) w godz. 16.00-20.00. OPŁATA: dzieci od 5 do 16 lat – 30 zł, młodzież i dorośli – 60 zł.

 

Przy zapisie pielgrzymi otrzymują: legitymację, znaczek, informator i naszywkę na bagaż. Bilet na autokar powrotny do Krakowa będzie można kupić u przewodnika grupy podczas trwania pielgrzymki.

Zachęcamy pielgrzymów do zabierania z sobą namiotów, ułatwi to zakwaterowanie i zmniejszy liczbę potrzebnych miejsc na nocleg.