Strona główna Parafia Duszpasterstwo Kurs Małżeński
Kurs Małżeński
Zapraszamy na Kurs Małżeński

Drogi Mężu! Droga Żono! Zapraszamy Was na Kurs Małżeński!

Czy chciałabyś chodzić z własnym mężem na romantyczne randki? Czy chciałbyś, aby Twoja żona mniej się obrażała, a bardziej Cię doceniała? Czy marzycie, aby Wasze potrzeby były zaspokojone? A może macie dosyć wtrącających się teściów? Lub jest dobrze, ale obawiacie się małżeńskiej rutyny?

Jeżeli Wasze małżeństwo jest dla Was ważne, zapraszamy na Kurs Małżeński. Jest bardzo praktyczny, daje narzędzia do rozwiązywania codziennych problemów pojawiających się w małżeństwie. Przyda się zarówno świeżo upieczonym małżonkom jak i parom z wieloletnim stażem. Jest doskonałym miejscem dla małżeństw trwających w silnych relacjach jak i dla tych, które zmagają się z trudnościami.

Więcej…
 
Wspomnienia uczestników poprzednich edycji Kursu
Za nami kolejna edycja Kursu Małżeńskiego. Podczas siedmiu sesji małżonkowie mieli możliwość rozmowy ze sobą na najważniejsze tematy dotyczące ich relacji. Każde małżeństwo, siedząc przy osobnym stoliku, przy kawie, herbacie i dobrym ciastku, miało szansę oderwać się od zabieganej codzienności, poczuć się jak na randce i w takiej atmosferze z dystansem spojrzeć na to, co dobre i to, co trudne w budowaniu małżeństwa. W rozmowach nie przeszkadzały im ich własne dzieci, bawiąc się w tym czasie pod dobrą opieką.

 

Małżonkowie uczestniczący w poprzednich edycjach Kursu podzielili się z nami swoim doświadczeniem tego czasu:

Więcej…