Strona główna Opactwo Sklepik klasztorny "CISTELS"
Sklepik klasztorny "CISTELS"
Sklepik klasztorny "CISTELS"

Zapraszamy do naszego sklepu klasztornego "CISTELS", który znajduje się na wewnętrznym dziedzińcu klasztornym – po lewej stronie od wejścia do bazyliki (pod arkadami obok różanego ogrodu Matki Bożej).

W ofercie można znaleźć m. in. pamiątki z naszego Opactwa, Sanktuarium Krzyża św. i Parafii pw. św. Bartłomieja Ap., książki, modlitewniki, dewocjonalia (w tym suplementy diety i kosmetyki – wybrane produkty bonifraterskie, kapucyńskie, franciszkańskie, benedyktyńskie i inne).

W naszym sklepiku można płacić gotówką lub kartą. Nasz sklepik jest dostępny dla osób niepełnosprawnych oraz dla rowerzystów (na dziedzińcu przed bazyliką można przypiąć swój rower/hulajnogę). Godziny otwarcia w okresie wakacji mogą ulegać zmianie – prosimy je sprawdzić na stronie internetowej. https://cistels.business.site/

 

Sklepikiem zajmuje się o. Krzysztof Jankosz OCist

Kontakt mejlowy z obsługą sklepu: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Kontakt telefoniczny (w godzinach otwarcia): 12 644 23 31 wewn. 61

 

Kupując w sklepiku wspierasz naszą codzienną działalność i pracę duszpasterską! Jednocześnie informujemy, że osoby prowadzące zbiórki pieniężne lub jakąkolwiek sprzedaż na terenie przy kościele (lub przed wejściem na teren klasztoru), o których nie ma informacji w ogłoszeniach parafialnych, prowadzą je nielegalnie, bez naszej zgody.