Strona główna Zwiedzanie
Informacje ogólne


Sklepik klasztorny "CISTELS"

Więcej informacji na stronie sklepiku >>> KLIKNIJ.

Serdecznie zapraszamy.

 
Muzeum Duchowości i Kultury Cystersów
Serdecznie zapraszamy do zwiedzenia Muzeum Duchowości i Kultury Cystersów mieszczącego się w naszym opactwie.

Muzeum zostało uroczyście poświęcone i otwarte w sobotę, 23.10.2021 r.

W Muzeum można zobaczyć najcenniejsze dzieła sztuki ze zbiorów opactwa mogilskiego, a także najbardziej wartościowe obiekty pochodzące z księgozbioru biblioteki klasztornej.

Więcej…
 
Zapraszamy do odwiedzin naszego Opactwa!

Przybywających Gości zapraszamy do obejrzenia: kaplicy łaskami słynącego Pana Jezusa Mogilskiego, bazyliki, krużganków klasztornych, kapitularza, dawnego kalefaktorium, fraterni i kaplicy opackiej oraz klasztornego ogrodu. Istnieje także możliwość zwiedzenia dawnego kościoła parafialnego pw. św. Bartłomieja Ap.

Możliwość zwiedzania klasztoru przez grupy zorganizowane po uprzednim zgłoszeniu. Przyjazd grupy prosimy zgłosić na furcie klasztornej i oczekiwać na przewodnika. Wcześniejsze zgłoszenie pozwoli lepiej wykorzystać czas naszego spotkania.

Dojazd od strony Wieliczki jest możliwy przez nowo otwarty most na Wiśle. Autokary najlepiej parkować pod klasztorem! Prosimy wjechać przez bramę! Do zobaczenia w Opactwie!

 
Zapraszamy na witrualny spacer

Wszystkich, którzy z różnych przyczyn nie mogą przybyć do naszego opactwa, a pragną je zobaczyć - zapraszamy na wirtualny spacer, który umożliwi oglądnięcie najciekawszych miejsc w naszym klasztorze.

 

Bazylika | kościół św. Bartłomieja Ap.