Strona główna
Opactwo Cystersów Kraków-Mogiła
Bierzmowanie 2015
Wszystkich kandydatów do bierzmowania zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat kursu prowadzonego w naszej parafii.
 
"Mogilski Krzyż" listopad - grudzień 2014
Nasi wierni Czytelnicy zapewne zwrócili już uwagę, że „Mogilski Krzyż” od jakiegoś czasu ukazuje się jako dwumiesięcznik. Wynika to z czynników natury organizacyjnej. Naszemu zespołowi redakcyjnemu łatwiej pracować z przerwami, które umożliwiają należyte wywiązywanie się z obowiązków osobistych i zawodowych. Wpływa to jednak na zawartość i rozmiary naszej gazety. W numerze listopadowo-grudniowym zamieszczamy więc materiały z odpustu mogilskiego oraz artykuły wprowadzające w nastrój uroczystości Wszystkich Świętych i zbliżającego się okresu Adwentu.
Więcej…
 
Remont archiwum

Informujemy, że obecnie prowadzone są prace remontowe w archiwum naszego opactwa. W związku z tym nie można korzystać z jego zasobów.

O zakończeniu prac poinformujemy na naszej stronie internetowej.

 
Parafialne rekolekcje ewangelizacyjne
"On jest dla Ciebie" - tak brzmi hasło tegorocznych rekolekcji ewangelizacyjnych, które odbędą się w naszej parafii w dniach 30.11-2.12.2014. Rekolekcje poprowadzi ks. Mariusz Susek - Moderator diecezjalny Ruchu Światło-Życie wraz z Diakoniami: Muzyczną i Ewangelizacyjną.

 

Więcej…
 
Śp. o. Maur Esteva OCist

W poniedziałek 17 listopada 2014 o godz. 11.00 w opactwie w Poblet odbyły się uroczystości pogrzebowe, zmarłego w piątek (14 listopada), emerytowanego opata generalnego Zakonu Cysterskiego o. Maura Esteva Alsina OCist.

 

Zmarłego o. Maura polecamy Miłosiernemu Bogu w naszej modlitwie.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 3