Strona główna
Opactwo Cystersów Kraków-Mogiła
Zwiedzanie kościoła pw. św. Bartłomieja Ap.

W 2016 roku kościół św. Bartłomieja Apostoła w ramach Szlaku Architektury Drewnianej można zwiedzać od 1 maja do 30 września.

Dni zwiedzania:

czwartek, piątek, sobota w godz. 9.00-18.00 z przerwą w godz. 13.00-13.30. W niedzielę w godz. 12.00-17.00 (bez przerwy). Zapraszamy na niedzielną Eucharystię o godz. 11.30.

 

Więcej…
 
Apel dotyczący cmentarza na os. Wandy
Jako Proboszcz Parafii pod wezwaniem św. Bartłomieja Apostoła w Krakowie-Mogile zwracam się z gorącym apelem o pomoc w należytym zaopiekowaniu się grobami znajdującymi się na tutejszym cmentarzu. W trosce o upamiętnienie Zmarłych – Parafia podejmuje wielorakie działania mające na celu uporządkowanie stanu faktycznego i prawnego grobów.
Więcej…
 
Remont archiwum

Informujemy, że obecnie prowadzone są prace remontowe w archiwum naszego opactwa. W związku z tym nie można korzystać z jego zasobów.

O zakończeniu prac poinformujemy na naszej stronie internetowej.

 
Odpust ku czci Partona parafii

W niedzielę 28 sierpnia wspólnota parafialna w Krakowie-Mogile będzie obchodzić uroczystość odpustową ku czci swojego Patrona - świętego Bartłomieja Apostoła.

W tym dniu o godzinie 11.00 w mogilskiej bazylice zostanie odprawiona uroczysta Msza św., której będzie przewodniczył i Słowo Boże wygłosi ks. Dawid Dziedzic, pallotyn. Po Mszy św. procesja eucharystyczna.

Dołącz do wydarzenia na Facebook.

 
Bierzmowanie 2017
Wszystkich kandydatów do bierzmowania zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat kursu prowadzonego w naszej parafii.
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 3